FAQ - Často kladené otázky

V jakých časových rozestupech se Harmonické krabičky konzumují?

Optimálně v rozmezí 2 – 2,5 hodin. Pevně daná hodina, kdy začít jíst je u každého individuální. Záleží na biorytmu každého z nás.

Jak je to s pitím?

Pitný režim doporučujeme vždy, bez ohledu na to, jakou Harmonickou krabičku jste zvolili. Nejlepší tekutinou pro náš organizmus je pramenitá voda. Pokud chcete konzumovat sladké nápoje, pivo nebo víno tak musíte počítat do denní dávky i kalorie skryté v tekutinách.

Co když cítím velký hlad?

V případě, že máte v průběhu dne velký hlad a máte potřebu se ještě něčím “dojíst” sáhněte po čerstvé zelenině nebo troše ovoce. Kalorická hodnota cca 250g zeleninovo-ovocné misky je cca 250-300 kJ a nezatíží tedy příliš ani Váš organismus ani neúměrně nenavýší denní kalorický příjem. Vhodným doplňkem může být naše zeleninová miska.

Co dělat, když potřebuji z nějakého důvodu Harmonické krabičky přerušit?

Není nic jednoduššího, zavoláte na naše Callcentrum (napíšete email), nahlásíte, které dny si přejete vynechat. Důležité je zavolat nejpozději 48 hodin před dodáním. Abychom měli co nejčerstvější suroviny nakupujeme je těsně před výrobou krabiček.

Kdy se Harmonické krabičky připravují?

Dbáme na co nejlepší čerstvost připraveného jídla, a proto jej připravujeme vždy den před samotnou konzumací. Po důkladném zchlazení a naporcování jídla jsou krabičky dochlazeny a připraveny k přepravě k Vám. Naši rozvozci pak míří s jídlem nejkratší možnou cestou k Vašim dveřím.

Jak se Harmonické krabičky připravují?

Jídlo v Harmonických krabičkách je připraveno z čerstvých potravin bez přidání konzervantů. Je vařeno v konvektomatu – což je vaření na páře bez přidání tuků. Oproti klasické přípravě jídla se při tomto způsobu zpracování uchová v potravinách většina minerálních látek a vitamínů. Jídlo je po uvaření šokově zchlazeno, poté naváženo, zabaleno do krabiček a připraveno k expedici.

Kdy a kde se Harmonické krabičky rozváží?

Harmonické krabičky doručujeme v několika oblastech Moravy. Kde přesně naleznete na stránce rozvoz. Zpravidla se krabičky rozváží den předem v pozdních odpoledních a večerních hodinách, ve vytipovaných oblastech se mohou po domluvě dle přepravních kapacit dohodnout i ranní závozy. Před prvním rozvozem Vás budeme kontaktovat, abychom si domluvili místo a čas předání.  

Rozváží se i o víkendu?

Harmonické krabičky pro Vás připravujeme od pondělí do pátku. Chápeme, že v sobotu i v neděli trávíte na chalupách, mimo svůj domov. O víkendu Vám však i přesto doporučujeme držet se získaných návyků pravidelného stravování.

Rozváží se Harmonické krabičky i o státních svátcích?

Pokud vyjde státní svátek v průběhu týdne, pak se můžete těšit na Harmonickou krabičku. Pokud bude státní svátek součástí víkendu, krabičky se na ten den nedoručují.

Jak je Harmonická krabička zabalena?

Krabičky jsou připraveny v PE krabičkách zpravidla zatavena PES/PE peel folií a opatřena příslušnými popisky. Celé menu je následně diskrétně zabaleno do neoznačené PE tašky, ve které je jídlo v souladu s hygienickými předpisy předáváno Vám, našim zákazníkům. Ukázkové fotky jednotlivých krabiček najdete ve fotogalerii.