LOW CARB

LOW CARB

Program je vhodný pro klienty, kteří hledají efektivní způsob, jak zhubnout, udržet stabilní hladinu cukru v krvi a podpořit celkové zdraví snížením příjmu sacharidů. Je také doporučován pro diabetiky 2 a ty, kteří chtějí snížit riziko srdečních onemocnění a zlepšit lipidový profil. 

 

Low Carb – nízko sacharidová dieta a její výhody 
Jídelníček je sestaven tak, aby byl výživově i kaloricky vyvážený a jeho denní příjem sacharidů nepřekračuje 70g.
Program je vhodný pro ty, kteří jsou nucení ze zdravotních důvodů dodržovat bezlepkovou stravu.
Jidelníček je vhodný pro klienty, jenž si chtějí na nějakou dobu odpočinout od pečiva. 
Náš jídelníček je plny čerstvých surovin a jeho hlavním pilířem je zejména zelenina.
Celodenní stravovací plán zahrunuje 5 jídel včetně polévky.

 

Jak to vlastně všechno funguje? 
Vytvoříme potřebné jídelníčky, které budou odpovídat nutričním požadavkům a kalorickým potřebám pro všechny energetické varianty.
Přijmeme Vaší objednávku a vždy se u nového klienta telefonicky ujistíme, že program je vhodně vybrán přímo pro Vás. 
Během telefonického rozhovoru společně určíme ideální čas doručení (ranní nebo odpolední hodiny vždy na pracovní dny), který bude vyhovovat jak nám tak i Vám. Zakládáme si na pravidelném čase doručení.
Platba je vždy požadována předem za objednaný stravovací cyklus a máte možnost platit buď převodem, nebo hotově či papírovými stravenkami u řidiče.  
Následně pokračuje pravidelný závoz krabiček, který může být naplánován i na jednotlivé dny v týdnu. V případě, že potřebujete přerušit svou objednávku, je to samozřejmě možné. Vzhledem k nákupu surovin potřebujeme tuto skutečnost znát nejpozději 3 pracovní dny předem do 12 hod. Pro odhlášení můžete využít několik různých možností: email, SMS nebo telefonicky.
V případě, že se bliží konec Vašeho stravovacího cyklu, zašleme Vám sms s dotazem, zda máte zájem v pokračování odběru našich krabiček. Chceme slyšet Vás názor a snažíme se být co nejvíce přizpůsobiví Vašim potřebám.