Stravovací programy

Harmonické hubnutí

Redukce váhy zdravě a efektivně

Harmonické hubnutí

Náš TOP produkt!
Nejúčinejší a zároveň nejzdravější hubnutí.

Harmonické minimum

3 hlavní jídla dne, zdravě a chutně

Harmonické minimum

Snídaně, oběd, večeře – to je minimum, co by měl každý denně sníst. U nás máte navíc jistotu kvalitních surovin a šetrné přípravy díky, které v jídle zůstanou všechny vitamíny a minerální látky.

Individuální harmonie

Vyberte si podle svého

Individuální harmonie

Chcete jen snídani a oběd, nebo oběd a večeři, případně dopolední menu, odpolední menu? Chcete jíst zdravě, ale oběd máte zajištěn? Zkrátka si vyberte, co Vám bude vyhovovat.

5-denní detox

Vyčistěte své tělo

5-denní detox

Po detoxikační kúře se budete cítit mnohem lépe. Nebudou vás trápit zažívací problémy, pleť i vaše vlasy se zlepší a budete se cítit plní energie.

Něco málo o krabičkové dietě

Chcete zhubnout? Začněte jíst!
Pravidelná strava nastartuje váš metabolismus jako nic jiného. Zní to zvláštně – chcete-li shodit kila, začněte jíst. Přesto to nemůže být blíže pravdě.

Opakované diety naopak zpomalují metabolizmus.
Naše tělo se přizpůsobuje podmínkám, ve kterých funguje. A věřte, že pokud si naordinujete nesmyslnou redukční dietu, nepřizpůsobí se tak, jak byste si přáli.

Mnoho žen se snaží zhubnout tak, že omezí příjem energie na absolutní minimum. V podstatě sní jen tolik jídla, aby neomdlely při práci. Ano, jakmile se pro tuhle drastickou metodu rozhodnete, uvidíte výsledky. Vaše hmotnost se skutečně začne hýbat správným směrem. Na několik málo dní.

Pak se hubnutí začne zpomalovat, dokud se nezastaví úplně.

A přijde přibírání.

Jak je to možné? Vždyť poctivě téměř nejíte, z čeho můžete přibírat?

Vašemu tělu zkrátka dojde, že je něco špatně. Zjistí, že mu nedáváte, co potřebuje. A reaguje. Přepne se do “úsporného režimu”, kdy se váš metabolismus zpomalí až na polovinu běžného výkonu.

Je to obranný reflex. Vaše tělo chce přežít.

Proto jsme pro vás připravili krabičkovou dietu, která má k hladovění opravdu daleko. Naopak. Budete jíst. Zdravě, pravidelně, tak, aby mohl váš metabolismus fungovat na sto procent a aby spálil vše, co vaše tělo tíží.

Co se stane, jakmile začnete pravidelně zdravě jíst
Naše (celodenní) krabičková dieta obsahuje pět chodů. To proto, že jakmile začnete pravidelně (a přiměřeně) jíst, váš organismus to vyhodnotí jako důvod pro postupné vypínání úsporného režimu. A přestane ukládat každý volný gram z každého jídla ve formě tuku.

Řečeno velmi jednoduše – při pravidelném stravování vaše tělo zjistí, že už nemusí šetřit. A z každého jídla si “na později” uloží méně.

A pokud nemáte čas připravovat každý den svých pět jídel, přicházíme my. Vymyslíme, uvaříme, přivezeme.

Vy jen sledujte, jak mizí kilogramy.