Harmonické hubnutí VEGE

 

Jedná se o efektivní možnost, jak redukovat Vaši hmotnost o 3 – 5 kg za měsíc. Díky pravidelné, vyvážené a chutné stravě, která je kaloricky propočítána, bude hubnutí postupné a bez JOJO efektu.

Tato varianta programu je ale zaměřená na všechny, kteří chtějí ze svého jídelníčku vynechat maso. To jsme nahradili jinými produkty jako jsou například robimaso, tempeh, seitan, tofu, sója a podobně.

Cílem je změna stravovacích návyků a nastartování metabolismu, které ve svém důsledku vede ke kontrolované redukci hmotnosti. Žádné hladovění, ale denně balíček čerstvě připravených jídel k okamžité konzumaci.

Obsahuje:
snídaně
dopolední svačina
oběd
odpolední svačina
večeře

Varianty programu:
Žena – 5000 kJ
Žena+, Muž – 7000 kJ
Muž+ – 9000 kJ

*kalorická hodnota je uvedena pro celodenní krabičky

Pitný režim

Základem pitného režimu by měly být nekalorické nápoje, hlavně voda.
Stanovení optimálního množství tekutin je pro každý organismus odlišné. Liší se podle věku, fyzické aktivity, podle prostředí ve kterém se pohybujeme a pod. Obecně lze doporučit pít při běžné aktivitě do 2 litrů čisté vody denně. Při fyzické aktivitě nebo horku přidáme 1-1,5 l tekutin. Ideální je čistá voda, slabé ovocné, bylinkové nebo zelené čaje, ředěné ovocné nebo zeleninové šťávy. Ostatní tekutiny (polévky, slazené nápoje (Cola, Fanta, Sprite atd.), mléko, černý čaj) se doporučuje do pitného režimu nezapočítat a např. kávu bychom měli naopak ještě odečítat, protože má odvodňující účinky.